Zobacz przykłady aplikacji

przykłady aplikacji

Poznaj możliwości aplikacji www  i obejrzyj przykładowe rozwiązania B2B »


Zalety aplikacji webowych VelaRIA

  • Aplikacja z dedykacją - Nie musisz się do niej przyzwyczajać, bo od razu robi to co chcesz, tylko szybciej. To ona dostosowuje się do ciebie, a nie ty do niej.
  • Raporty, szukanie, filtrowanie - Niezbędne informacje potrzebne do jeszcze lepszego zarządzania. Automatycznie raportowane analizy statystyczne pozwalają podejmować dobre decyzje, optymalizować czas i finanse.
  • Automatyzacja czynności powtarzalnych - Czy warto tracić czas na wykonywanie czynności, które automat wykona z przyjemnością? Zrobi to szybciej i nie popełni literówek.
  • Szybka praca - Aplikacja powinna czekać na ciebie, a nie ty na nią. Nowoczesne narzędzia programistyczne pozwalają na zbudowanie aplikacji w ten sposób, aby była ona wydajna i stabilna nawet podczas pracy na wolniejszych łączach internetowych.
  • Łatwa obsługa - Jednym przyciskiem wygenerujesz plik PDF, wyślesz SMS i e-mail oraz automatycznie zarchiwizujesz dane. A może chcesz zrobić coś jeszcze?
  • Właściwy przepływ informacji - Dokumenty wędrujące po właściwiej ścieżce oszczędzają czas i pieniądze. Poza tym nie giną, nie są zalewane kawą i nikt przez przypadek nie wrzuci ich do niszczarki.
  • Archiwizacja i bezpieczeństwo danych - Raporty i zapasowe kopie bezpieczeństwa tworzą się automatycznie. Poufne informacje biznesowe i dokumenty strategiczne są bezpieczniejsze na serwerze, niż na twoim laptopie.
  • Oszczędzasz pieniądze i środowisko - Aplikacje internetowe redukują do minimum konieczność wydruku dokumentów, które wcześniej wędrowały z biurka na biurko by ostatecznie skończyć w koszu. Nowoczesne firmy nie pozwalają sobie już na nieuzasadnione wydatki na papier i utylizację danych wrażliwych.

Zadania realizowane przez aplikacje B2B

Indywidualny charakter każdej firmy to wyzwanie dla dedykowanej aplikacji internetowej. Programy webowe mogą usprawniać przepływy finansowe i ułatwiać rozliczenia rachunkowe, czy obsługiwać płatności internetowe. Poprzez gromadzenie dużych ilości danych i ich analizę statystyczną są cennym źródłem wiedzy potrzebnej do sprawnego zarządzania. Mogą również wpływać na poprawę relacji z klientami poprzez zastosowanie Systemu CRM (Customer Relationship Management) jako aplikacji internetowej.

W zależności od potrzeb, aplikacje B2B  mogą mieć postać prostych, interaktywnych formularzy, bądź rozbudowanych narzędzi do obsługi zaawansowanych procesów w dużych korporacjach. Każda aplikacja wymaga indywidualnej analizy, aby zaprojektować optymalne rozwiązanie ».

Tworzenie aplikacji internetowych w 4 krokach

Skuteczna aplikacja internetowa to taka, która rozwiązuje konkretne problemy. Aby spełniała swoje zadania powinna być dobrze przemyślana i zaprojektowana. Dzięki procesowemu podejściu (krok po kroku) do projektowania i tworzenia aplikacji, mamy pewność, że będą one użyteczne i dobrze wykorzystywane.

Aplikacje internetowe: dowiedz się więcej »

Aplikacje Vela

Aplikacje vela

VelaRIA to aplikacje internetowe wykonujące konkretne zadania biznesowe. Działają w przeglądarce i z pewnością znajdą wspólny język z Twoją bazą danych czy też programem księgowym. Rozwiązanie jest w zasięgu ręki.

zadzwoń lub napisz:

tel. +48 12 656 51 58
e-mail: vela@escsa.pl

Dział Systemów Internetowych

Anna Pawłowska

+48 504 015 805